Kurumsal

Belge Ltd. Şti. Ulusal ve Uluslararası standartları esas alarak, tarafsızlık, bağımsızlık, güvenilirlik ve gizlilik prensipleri içerisinde Tesis, Ürün ve Hizmet faaliyetleri konularında muayene, deney ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmektir.

Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içerisinde, sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güveni temel alarak, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden ödün vermeden hizmet sunmak ana gayemizdir. Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğine özen göstererek, çevre korunmasına değer veren, toplumsal sorumluluklarını yerine getiren bir kuruluş olarak çalışmak önceliğimizdir.

Çalışma alanlarımızda, tüm dünyada gelişmeleri takip eden, en güncel bilgiye sahip, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet verebilen, bu sayede en çok tercih edilen uluslararası muayene, gözetim, test ve belgelendirme kuruluşlarından bir tanesi olmayı hedefliyoruz. Bu yönüyle, Türkiye’ de lider ve takip edilen bir konumda sürekli büyümeye ve gelişmeye açık bir kuruluş olma yolundayız.

Sorumluluk duygusuna sahip, güvenilir, dürüst ve yenilikçi personellerimizle, ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, yüksek hizmet kalitesi sunmayı,

Sanayi kuruluşları ile çözüm ortaklığı kurarak, gerek kaliteli gerekse ekonomik hizmetlerle, müşteri memnuniyetini sağlamayı,

Hizmet sektöründe, sesini daha fazla duyurmayı,

Kalite Yönetim Sistemi koşullarına uymayı ve faaliyetlerini sürekli iyileştirme anlayışı ile vermiş olduğu ilkeler doğrultusunda sürdürmeyi taahhüt etmekteyiz.

Muayene ve belgelendirme faaliyetlerimize ilişkin nitelikli personel ve çalışanların gelişimi için tüm personeli eğitimle destekleyerek bilinçlendirmek en önemli ilkelerimiz arasındadır.

Hizmet mükemmelliğine ulaşabilmek amacıyla; tarafsızlık, şeffaflık, bağımsızlık, gizlilik ve eşit muamele, muayene belgelendirme sürecinin tüm aşamalarında ana prensip olarak kabul edilmiştir.

Lütfen tüm alanları kontrol ediniz
Thank You ! Your email has been delivered.